nieuws

We zijn weer van start gegaan

Jazeker, het kampeerseizoen is weer begonnen. Ook bij ons op het eiland.

De eerste kampeermaand was vrij nat en koel. Maar dat is voor de doorgewinterde scout natuurlijk geen probleem. Die bouwt een gezellig kampvuur en zit er vervolgens lekker warm bij.

Tussen de regenbuien door waren er ook zeker zonnige momenten. En dan is het eiland één van de fijnste plekken om te zijn. Het verandert in een plek waar je lekker in de luwte, met de zon op je snoet kunt genieten van alles dat voorbijkomt.  

Was eind april nog vrij grijs en kil, mei zijn we alvast goed begonnen. De eerste dagen van de maand waren zonnig en de temperatuur was goed. Dat belooft wat voor de kampeerders die we de komende maanden mogen ontvangen.

Voor die kampeerders hebben we trouwens nog een meevaller. Sinds kort staan er kruiwagens op het eiland. Superhandig, want dan hoef je niet meer met je kist over het eiland te sjouwen.