nieuws

Winter 2021 in het Wormer- en Jisperveld

We verlangen met zijn allen naar de warmte van de zomer en de mogelijkheid om weer te kunnen kamperen, lekker op pad te gaan, te varen, te zwemmen en ’s avonds rond het kampvuur te zitten. Hoe fijn zou dat weer zijn.  Zeker als je weet dat er in Jisp heel leuk kampeereiland is.

Niet iedereen is er van op de hoogte, maar het scoutingkampeereiland ligt midden in het Wormer- en Jisperveld. Een prachtig natuurgebied tussen Amsterdam, Purmerend en Alkmaar. ’s Zomers is het al een feest om hier te zijn, maar nu willen we je ook laten zien hoe mooi het er in de winter uit kan zien. Zeker na een paar dagen flinke vorst.

Deze foto is van half februari! Het ijs, de laagstaande zon en strakblauwe lucht. Ook dat is genieten. Het is een prachtig winterbeeld vastgelegd door onze Nico.