nieuws

Het nieuwe kampeerseizoen! Wij hebben er zin in.

Wij hebben ontzettend veel zin in het nieuwe kampeerseizoen! Jullie ook?

Natuurlijk hopen wij jou te mogen begroeten, want wat is er nu leuker dan kamperen op een eiland?

Op ons eiland ben je omringd door water waarin je heerlijk kan zwemmen, kanoën, roeien en zeilen.
En stel je dit eens voor: als je ‘s morgens wakker wordt neem je een heerlijk frisse duik in plaats van onder de douche te gaan staan.  

 Wij kunnen niet wachten tot het eiland weer vol met tenten staat.

 Om op het kampeereiland te komen hoef je maar een klein stukje te varen. Met slechts 10 minuten ben je er. Maar je bagage moet ook over. En dat doe je zelf, want dat hoort bij het avontuur. Net als op deze foto: de boten volgeladen met bagage en dan hopen dat de golven niet te hoog zijn. Het sjouwen mag je zelf doen, maar als het nodig is ondersteunen we je bij het in- en uitladen.

 Lijkt het je wel wat om eens te ervaren hoe leuk het is op scoutingkampeereiland Jisp? Op de pagina kamperen kan je meer lezen over het kamperen op het eiland. Wil je reserveren? Dan kan je dat hier doen.