nieuws

Het Wormer- en Jisperveld van boven

Op de website kan je lezen dat ons kampeereiland ligt in het Wormer- en Jisperveld. Dat is een natuurgebied in Noord-Holland met veel veeneilanden en heel veel water. Het is een lappendeken van water en land. Honderden eilandjes die zijn omgeven door riet en slootjes.

Een ideale plek om te zwemmen, kanoën, roeien of zeilen.

Met de kano’s en roeiboten die op ons eiland liggen kan je naar Wormer varen om boodschappen te doen. Misschien kom je onderweg dan een boot met koeien tegen. Die op staan op de eilandjes om ze te begrazen.

Vanaf het water is het een hele belevenis om door de kanaaltjes tussen de eilanden door te varen. Sommige van die doorgangen zijn zo smal dat er net een kano doorheen kan.

Hoe leuk zou het zijn om daar een speurtocht te doen?

De foto hiernaast is gemaakt door Paul Oostveen. Voor het maken van de luchtfoto’s maakt hij gebruik van een drone.
Als je meer werk van Paul Oostveen wilt zien, neem dan eens een kijkje op zijn website Luchtbeeld.nl of volg hem op instagram.

Foto: Paul Oostveen (Luchtbeeld.nl)